Klatka_edited.jpg

Poznajmy się!

Bezpłatnie skonsultujemy Twój pomysł na dotację lub przygotujemy dedykowaną ofertę.

Pozyskaliśmy 72 dotacje w konkursie Szybka Ścieżka (POIR 1.1.1)

Obsługujemy 120 firm rocznie

Dział doradczy tworzą byli eksperci NCBR, BGK oraz Komisji Europejskiej

70% klientów powraca

Szybka Ścieżka (POIR 1.1.1)

Dofinansowanie przeznaczone jest na opracowanie innowacyjnych produktów lub procesów produkcyjnych. Przedmiotem dofinansowania w konkursie Szybka Ścieżka (POIR 1.1.1) mogą być: wynagrodzenia, koszty usług podwykonawców, amortyzacja, surowce i materiały, wynajem powierzchni niezbędnej do realizacji projektu. Do kosztów projektu zaliczymy również wszystkie wydatki związane z zakupem / wytworzeniem prototypowych urządzeń lub lini produkcyjnych.

Poznaj szczegóły konkursu 
Szybka Ścieżka (POIR 1.1.1)

Nasze usługi

Oferujemy pełne wsparcie na każdym etapie procesu aplikacyjnego, począwszy od kompleksowej oceny koncepcji i możliwości finansowania, poszukiwania partnerów, budżetowania, przygotowania wniosku o dofinansowanie, skutecznego udziału w panelu ekspertów, przygotowania umowy o dofinansowanie, na rozliczaniu dotacji i zarządzaniu projektem kończąc.

Bezpłatna analiza szans
na pozyskanie dotacji

Zanim zaczniemy przygotowywać projekt dotacyjny, musimy lepiej poznać Twoją firmę. Prowadzimy dogłębną i kompleksową analizę koncepcji projektu, aby upewnić się, że Badania na rynek to odpowiedni wybór.

Koncepcja i możliwości finansowania


Oceniamy, czy Twój projekt pasuje do konkursu Szybka Ścieżka, spełnia wymogi merytoryczne i ma realną szansę na uzyskanie dotacji.
Innowacyjność i potencjał rynkowy


Analizujemy, czy nowe rozwiązanie cechuje odpowiedni poziom innowacyjności, projekt rozwiązuje konkretny problem oraz odbiorcy istotnie go potrzebują. Innowacja powinna przetrwać na rynku i generować przychody.
Wykonalność technologiczna


Określimy poziom gotowości technologicznej (TRL) Twojego projektu i jego gotowość wdrożeniową. Aby pozyskać dotację w konkursie Szybka Ścieżka, Twoja innowacja powinna znajdować się przynajmniej na poziomie TRL 2.

1​

Przygotowanie wniosku
o dofinansowanie

2

Przygotowując projekt do konkursu POIR 1.1.1 Szybka Ścieżka, skupiamy się na czynnikach, które zwiększą Twoje szanse na zdobycie dotacji. Wspieramy Cię również w przygotowaniu wszystkich dokumentów związanych z ofertowaniem i rozeznaniem rynku.

Najlepsze know - how


Dzielimy się z Tobą naszą wieloletnią wiedzą na temat Szybkiej Ścieżki, najlepszymi praktykami oraz sposobami na uniknięcie typowych błędów na etapie aplikowania i realizacji projektu.
Modelowanie projektu


Zajmiemy się modelowaniem projektu w celu maksymalizacji szans pozyskanie dotacji.
Dokumentacja


Przygotujemy kompletną dokumentację konkursową.
Ocena wniosku


Udzielimy merytorycznego wsparcia, odpowiadając na ewentualne, dodatkowe pytania ze strony ekspertów oraz NCBR.
Panel ekspertów


Nawet najlepszy projekt wymaga doskonałego przygotowania uczestników panelu do dyskusji z ekspertami. Pomagamy w opracowaniu właściwej strategii, aby żadne pytanie nie okazalo się zaskakujące.

Realizacja projektu

Formalności, obowiązki sprawozdawcze i raportowanie wymagają od beneficjenta uwagi i staranności. Zapewnimy, że realizacja projektu przebiegnie sprawnie i zgodnie z harmonogramem.

Koncepcja i możliwości finansowania


Oceniamy, czy Twój projekt pasuje do konkursu Szybka Ścieżka, spełnia wymogi merytoryczne i ma realną szansę na uzyskanie dotacji.
Innowacyjność i potencjał rynkowy


Analizujemy, czy nowe rozwiązanie cechuje odpowiedni poziom innowacyjności, projekt rozwiązuje konkretny problem oraz odbiorcy istotnie go potrzebują. Innowacja powinna przetrwać na rynku i generować przychody.
Wykonalność technologiczna


Określimy poziom gotowości technologicznej (TRL) Twojego projektu i jego gotowość wdrożeniową. Aby pozyskać dotację w konkursie Szybka Ścieżka, Twoja innowacja powinna znajdować się przynajmniej na poziomie TRL 2.

3

Czy samodzielnie złożyłeś wniosek który nie otrzymał dofinansowania?

Pomożemy Ci przygotować wniosek który uzyska dotację

Poznaj historię sukcesu naszych Klientów

Zadowoleni klienci są podstawą każdego silnego biznesu,
a nasz nie jest wyjątkiem

Jak pomogliśmy Opoczno pozyskać dotację na projekt dotyczy opracowania kompozycji szkliw do wytworzenia płytek o gładkiej powierzchni i wysokiej klasie skuteczności antypoślizgowej

Jesteśmy tutaj aby pomóc

Naszym celem jest zwiększenie Twoich szans na sukces w konkursie Szybka Ścieżka. Sprawiamy, że wytyczne NCBR są łatwe do zrozumienia i przestrzegania.

Prostota

Sukces

Święty spokój

O nas

Pomagamy firmom w uzyskaniu dofinansowania z POIR 1.1.1  Szybka Ścieżka. Rozumiemy złożoność dotacji oraz jak zastosować wytyczne Narodowego Centrum Badań i Rozwoju (NCBR) do Twojego projektu. Uwielbiamy naszą pracę i wkładamy trochę siebie w każdy pomysł, aby zapewnić wspaniałe usługi i wyniki.

Wiemy jak odnieść sukces

Nasi specjaliści pomogli w pozyskaniu środków na 72 projekty Szybka Ścieżka (POIR 1.1.1)

Mamy doświadczenie

Nasze know-how czerpiemy z wieloletniego doświadczenia. Rozumiemy złożoność dotacji i wiemy, jak zastosować ich zasady do Twojej projektu.

Zawsze będziemy z Tobą

Jeśli zdecydujemy się współpracować, otrzymasz nasze pełne wsparcie. Wierzymy w Ciebie i pomożemy Ci osiągnąć wspaniałe rzeczy, ponieważ Szybka Ścieżka to dopiero początek Twojego sukcesu

Dbamy o Twoją opinię

Firma InnovaTree wyróżnia się otwartym i elastycznym podejściem do klienta. Podjęte zobowiązania realizuje z dużym zaangażowaniem i co najważniejsze – z dużą skutecznością. Gorąco polecam i zachęcam do współpracy z InnovaTree

Dominik Piekarski - Prezes Zarządu
Opoczno Sp. z o.o.

Nie wiesz, czy Twój projekt ma szansę pozyskać dotację w konkursie Szybka Ścieżka?

Bez obaw, dzięki naszej bezpłatnej ocenie lepiej zrozumiesz Szybką Ścieżkę (POIR 1.1.1) oraz dowiesz się czy warto aplikować o tą dotację. Zadzwoń pod numer + 48 530 918 074, napisz e-mail: hello@innovatree.pl lub umów bezpłatną konsultację w dogodnym dla Ciebie terminie.

Umów bezpłatną konsultację w dogodnym dla Ciebie terminie.

Bez zobowiązań.

 

Poznajmy się

Doradztwo to coś więcej niż udzielanie porad. 
Dobry konsultant biznesowy tworzy wizję przyszłości Twojej firmy

Partner Zarządzający

Rozpocznijmy razem projekt!

Pomagamy firmom w uzyskaniu finansowania z Szybkiej Ścieżki (POIR 1.1.1). Skontaktuj się z nami aby uzyskać ofertę lub bezpłatnie skonsultować szanse na pozyskanie dotacji.

Poznaj naszą ofertę

Wypełnij poniższy formularz aby poznać naszą ofertę dotyczącą wsparcia Twojej firmy w pozyskaniu dotacji

 

Specjalizujemy się we wspieraniu rozwoju firm poprzez innowacje, scanning technologiczny i dostęp do finansowania.

  • LinkedIn - Biały Krąg
  • Twitter - Biały Krąg
  • Facebook - Biały Krąg

Dotacje

Projekty badawczo-rozwojowe

Projekty inwestycyjne

Pozostałe dotacje

InnovaTree Sp. z o.o. All rights reserved.