Klatka_edited.jpg

Poznajmy się!

Bezpłatnie skonsultujemy Twój pomysł na dotację lub przygotujemy dedykowaną ofertę.

trophy.png

Pozyskaliśmy 72 dotacje w konkursie Szybka Ścieżka (POIR 1.1.1)

portfolio.png

Obsługujemy 120 firm rocznie

light-bulb.png

Dział doradczy tworzą byli eksperci NCBR, BGK oraz Komisji Europejskiej

analytics.png

70% klientów powraca

Szybka Ścieżka (POIR 1.1.1)

Dofinansowanie przeznaczone jest na opracowanie innowacyjnych produktów lub procesów produkcyjnych. Przedmiotem dofinansowania w konkursie Szybka Ścieżka (POIR 1.1.1) mogą być: wynagrodzenia, koszty usług podwykonawców, amortyzacja, surowce i materiały, wynajem powierzchni niezbędnej do realizacji projektu. Do kosztów projektu zaliczymy również wszystkie wydatki związane z zakupem / wytworzeniem prototypowych urządzeń lub lini produkcyjnych.

Poznaj szczegóły konkursu 
Szybka Ścieżka (POIR 1.1.1)

Nasze usługi

Oferujemy pełne wsparcie na każdym etapie procesu aplikacyjnego, począwszy od kompleksowej oceny koncepcji i możliwości finansowania, poszukiwania partnerów, budżetowania, przygotowania wniosku o dofinansowanie, skutecznego udziału w panelu ekspertów, przygotowania umowy o dofinansowanie, na rozliczaniu dotacji i zarządzaniu projektem kończąc.

Bezpłatna analiza szans
na pozyskanie dotacji

Zanim zaczniemy przygotowywać projekt dotacyjny, musimy lepiej poznać Twoją firmę. Prowadzimy dogłębną i kompleksową analizę koncepcji projektu, aby upewnić się, że Badania na rynek to odpowiedni wybór.

Najlepsze know - how


Dzielimy się z Tobą naszą wieloletnią wiedzą na temat Szybkiej Ścieżki, najlepszymi praktykami oraz sposobami na uniknięcie typowych błędów na etapie aplikowania i realizacji projektu.
Modelowanie projektu


Zajmiemy się modelowaniem projektu w celu maksymalizacji szans pozyskanie dotacji.
Dokumentacja


Przygotujemy kompletną dokumentację konkursową.
Ocena wniosku


Udzielimy merytorycznego wsparcia, odpowiadając na ewentualne, dodatkowe pytania ze strony ekspertów oraz NCBR.
Panel ekspertów


Nawet najlepszy projekt wymaga doskonałego przygotowania uczestników panelu do dyskusji z ekspertami. Pomagamy w opracowaniu właściwej strategii, aby żadne pytanie nie okazalo się zaskakujące.

1​

Przygotowanie wniosku
o dofinansowanie

2

Przygotowując projekt do konkursu POIR 1.1.1 Szybka Ścieżka, skupiamy się na czynnikach, które zwiększą Twoje szanse na zdobycie dotacji. Wspieramy Cię również w przygotowaniu wszystkich dokumentów związanych z ofertowaniem i rozeznaniem rynku.

Najlepsze know - how


Dzielimy się z Tobą naszą wieloletnią wiedzą na temat Szybkiej Ścieżki, najlepszymi praktykami oraz sposobami na uniknięcie typowych błędów na etapie aplikowania i realizacji projektu.
Modelowanie projektu


Zajmiemy się modelowaniem projektu w celu maksymalizacji szans pozyskanie dotacji.
Dokumentacja


Przygotujemy kompletną dokumentację konkursową.
Ocena wniosku


Udzielimy merytorycznego wsparcia, odpowiadając na ewentualne, dodatkowe pytania ze strony ekspertów oraz NCBR.
Panel ekspertów


Nawet najlepszy projekt wymaga doskonałego przygotowania uczestników panelu do dyskusji z ekspertami. Pomagamy w opracowaniu właściwej strategii, aby żadne pytanie nie okazalo się zaskakujące.

Realizacja projektu

Formalności, obowiązki sprawozdawcze i raportowanie wymagają od beneficjenta uwagi i staranności. Zapewnimy, że realizacja projektu przebiegnie sprawnie i zgodnie z harmonogramem.

Umowa o dofinansowanie


Przeprowadzimy Cię przez podpisanie umowy dofinansowania. Dopilnujemy, abyś spełnił wszystkie wymogi prawne i administracyjne Narodowego Centrum Badań i Rozwoju w wyznaczonym terminie. Otrzymasz nasze wsparcie w procesie komunikacji, który jest kluczowy.
Szkolenie z rozliczania dotacji


Wszystkie zasady finansowe dotyczące dotacji Szybka Ścieżka (POIR 1.1.1) są zawarte w umowie o dotację oraz dokumentach towarzyszących (> 700 stron). Na początku może się to wydawać trochę onieśmielające, dlatego zorganizujemy wstępny warsztat, na którym przeszkolimy pracowników Twoje firmy z ogólnych zasad prowadzenia oraz rozliczania projektu.
Rozliczanie dotacji


Nasi doradcy z działu rozliczeń posiadają ponad 15-letnie doświadczenie w realizacji i rozliczaniu projektów badawczo rozwojowych. Oferujemy pełne wsparcie w procesie rozliczania dotacji: przygotowujemy wnioski o płatność, wnioski o zmiany w projekcie, wnioski sprawozdawcze, przeprowadzamy ofertowanie, kończąc na wsparciu podczas kontroli projektu.

3

Czy samodzielnie złożyłeś wniosek który nie otrzymał dofinansowania?

Pomożemy Ci przygotować wniosek który uzyska dotację

Poznaj historię sukcesu naszych Klientów

Zadowoleni klienci są podstawą każdego silnego biznesu,
a nasz nie jest wyjątkiem

Jak pomogliśmy Opoczno pozyskać dotację na projekt dotyczy opracowania kompozycji szkliw do wytworzenia płytek o gładkiej powierzchni i wysokiej klasie skuteczności antypoślizgowej

Jesteśmy tutaj aby pomóc

Naszym celem jest zwiększenie Twoich szans na sukces w konkursie Szybka Ścieżka. Sprawiamy, że wytyczne NCBR są łatwe do zrozumienia i przestrzegania.

Prostota

Upraszczamy. Od dokumentacji konkursowej po nasze procesy, pisanie wniosków i zarządzanie nimi, naszym priorytetem jest łatwe zrozumienie wszystkiego.

cash.png

Sukces

Wiemy, jak wygląda dobry wniosek o dofinansowanie. Dlatego nasi klienci wciąż zdobywają dotacje w konkursie Szybka Ścieżka (POIR 1.1.1).

search.png

Święty spokój

Ty skupiasz się na swojej innowacji, my zajmiemy się wszystkim innym, na bieżąco informując Cię o wszystkich wymaganiach i terminach.

target.png

O nas

Pomagamy firmom w uzyskaniu dofinansowania z POIR 1.1.1  Szybka Ścieżka. Rozumiemy złożoność dotacji oraz jak zastosować wytyczne Narodowego Centrum Badań i Rozwoju (NCBR) do Twojego projektu. Uwielbiamy naszą pracę i wkładamy trochę siebie w każdy pomysł, aby zapewnić wspaniałe usługi i wyniki.

Wiemy jak odnieść sukces

Nasi specjaliści pomogli w pozyskaniu środków na 72 projekty Szybka Ścieżka (POIR 1.1.1)

Mamy doświadczenie

Nasze know-how czerpiemy z wieloletniego doświadczenia. Rozumiemy złożoność dotacji i wiemy, jak zastosować ich zasady do Twojej projektu.

Zawsze będziemy z Tobą

Jeśli zdecydujemy się współpracować, otrzymasz nasze pełne wsparcie. Wierzymy w Ciebie i pomożemy Ci osiągnąć wspaniałe rzeczy, ponieważ Szybka Ścieżka to dopiero początek Twojego sukcesu

DSC09112 2560 90.jpg

Dbamy o Twoją opinię

Firma InnovaTree wyróżnia się otwartym i elastycznym podejściem do klienta. Podjęte zobowiązania realizuje z dużym zaangażowaniem i co najważniejsze – z dużą skutecznością. Gorąco polecam i zachęcam do współpracy z InnovaTree

Dominik Piekarski - Prezes Zarządu
Opoczno Sp. z o.o.

Nie wiesz, czy Twój projekt ma szansę pozyskać dotację w konkursie Szybka Ścieżka?

Bez obaw, dzięki naszej bezpłatnej ocenie lepiej zrozumiesz Szybką Ścieżkę (POIR 1.1.1) oraz dowiesz się czy warto aplikować o tą dotację. Zadzwoń pod numer + 48 530 918 074, napisz e-mail: hello@innovatree.pl lub umów bezpłatną konsultację w dogodnym dla Ciebie terminie.

Umów bezpłatną konsultację w dogodnym dla Ciebie terminie.

Bez zobowiązań.

 

Poznajmy się

Doradztwo to coś więcej niż udzielanie porad. 
Dobry konsultant biznesowy tworzy wizję przyszłości Twojej firmy

Joanna Skrzeczkowska - small.png
Szymon Talbierz - small.png

Partner Zarządzający

Paweł_Sieczkowski_-_small.png
Klient-9_edited.png
Promar_edited.png
ALPLA_edited.png
chemirol_edited_edited.png

Rozpocznijmy razem projekt!

Pomagamy firmom w uzyskaniu finansowania z Szybkiej Ścieżki (POIR 1.1.1). Skontaktuj się z nami aby uzyskać ofertę lub bezpłatnie skonsultować szanse na pozyskanie dotacji.

Poznaj naszą ofertę

Wypełnij poniższy formularz aby poznać naszą ofertę dotyczącą wsparcia Twojej firmy w pozyskaniu dotacji