Oferujemy wsparcie
w procesie pozyskania dotacji
POIR 1.2 - GameINN
Celem konkursu jest dofinansowanie nowatorskich i perspektywicznych projektów związanych z tworzeniem gier wideo, które wpisują się w zakres tematyczny GameINN.

Partner
Były ekspert naukowo-gospodarczy NCBR, PARP, BGK oraz Komisji Europejskiej.

Dla kogo
Przedsiębiorstwa mikro, małe, średnie i duże

Poziom dofinansowania
Do 80%

Instytucja finansująca
Narodowe Centrum Badań i Rozwoju
Dofinansowanie dla sektora gier
GameINN to program sektorowy mający na celu zwiększenie konkurencyjności krajowego sektora producentów gier wideo na rynku globalnym, powstały z inicjatywy Porozumienia Polskie Gry.
Sektor produkcji gier wideo jest bardzo zaawansowany technologicznie. W Polsce istnieje obecnie ponad 240 firm zajmujących się produkcją gier. O dofinansowanie mogą starać się przedsiębiorstwa albo konsorcja przedsiębiorstw, bądź konsorcjum złożone z przedsiębiorstw i jednostki naukowej (max 3 podmioty).
Kto może otrzymać dotację?



Mikro, małe, średnie i duże przedsiębiorstwa, prowadzące działalność na terytorium RP.
Wnioskodawcą może być przedsiębiorstwo, konsorcja przedsiębiorstw, konsorcja przedsiębiorstw i jednostek naukowych, w których liderem jest przedsiębiorstwo.
Projekt musi być realizowany poza woj. mazowieckim, co oznacza, że siedziba firmy może znajdować się na terenie woj. mazowieckiego.
Na co można przeznaczyć dofinansowanie
Konkurs Game INN jest szczególnie chętnie wykorzystywane przez przedsiębiorstwa duże oraz MŚP do finansowania projektów rozwojowych.

Wynagrodzenie
Kosztem projektu mogą być wynagrodzenia tzw. brutto brutto pracowników zatrudnionych na umowę o pracę a także wynagrodzenia osób zatrudnionych na umowę o dzieło, zlecenie czy B2B.

Ryczałt 25%
W związku z realizacją projektu przedsiębiorca otrzymuje dodatkową bonifikatę w wysokości 25% wartości projektu. Warto zauważyć, że przedsiębiorca nie musi opisywać i przedstawiać dokumentów księgowych potwierdzających poniesienie kosztów ryczatłu.

WNiP
Do kosztów projektu zaliczymy również wartości niematerialne i prawne w formie patentów, licencji, know-how oraz innych praw własności intelektualnej np. licencje na AutoCad lub inne profesjonalne oprogramowanie.

Podwykonawstwo
Do kosztów projektu zaliczymy również koszty podwykonawców którym zlecamy przeprowadzenie konkretnych zadań w projekcie.

Surowce i materiały
Dofinansowanie otrzymają wszelkie surowce i materiały niezbędne do badań

Grunty
Przedmiotem dofinansowania będzie również dzierżawa i wieczyste użytkowanie gruntów.

Amortyzacja
Do kosztów projektu możemy wliczyć: amortyzację budynków, a także amortyzacje aparatury naukowo-badawczej i innych urządzeń służących celom badawczym np. serwer, stacje robocze

Wynajem
Do kosztów projektu możemy wliczyć: wynajem powierzchni niezbędnej do realizacji projektu a także odpłatne korzystanie (wynajem / leasing) aparatury naukowo-badawczej i innych urządzeń służących celom badawczym np. Serwer.
Termin naboru wniosków
Dlaczego warto z nami współpracować?

Byli eksperci NCBR, PARP, BGK, Komisji Europejskiej
Dział doradczy tworzą byli eksperci naukowo-gospodarczy takich instytucji jak: Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, Bank Gospodarstwa Krajowego, oraz Komisji Europejskiej

1,2 mld PLN
pozyskanych dotacji
Dla naszych klientów pozyskaliśmy 1,2 miliarda PLN bezzwrotnych dotacji.

Bezpłatna analiza możliwości pozyskania dotacji
Analizujemy aktualne potrzeby przedsiębiorstwa; potencjał firmy oraz czy planowany projekt wpisuje się w cele programów pomocowych i ma potencjał do jego kreacji pod kątem spełniania kryteriów oceny?
Jak możemy pomóc?

InnovaTree Sp. z o.o.
Al. Zwycięstwa 241/13
81-521 Gdynia
NIP 5833333780
Nasze biura:
Gdynia, Warszawa, Łódź, Wrocław.

Telefon
+48 530 918 074

Obsługujemy

200+
klientów B2B

20+
globalnych korporacji

15+
spółek giełdowych

70%
klientów powraca
Nasz punkt widzenia

Od imitacji do innowacji – rozwój przedsiębiorstw
21 lutego 2020
Zastanawiając się nad możliwością aplikowania o dotacje na prowadzenie prac B+R lub wdrażanie nowych rozwiązań, każdorazowo powinniśmy [...]

Dotacja – kiedy warto aplikować?
5 lutego 2020
Powiedzmy, że znamy już dostępne w najbliższym okresie rodzaje konkursów, rozróżniamy projekty inwestycyjne od badawczo-rozwojowych[...]
