Oferujemy wsparcie 
w procesie pozyskania dotacji

POIR 1.2 - GameINN

Celem konkursu jest dofinansowanie nowatorskich i perspektywicznych projektów związanych z tworzeniem gier wideo, które wpisują się w zakres tematyczny GameINN.

Partner

Były ekspert naukowo-gospodarczy NCBR, PARP, BGK oraz Komisji Europejskiej.

Dla kogo

Przedsiębiorstwa mikro, małe, średnie i duże

Poziom dofinansowania

Do 80%

Instytucja finansująca

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju

Dofinansowanie dla sektora gier

GameINN to program sektorowy mający na celu zwiększenie konkurencyjności krajowego sektora producentów gier wideo na rynku globalnym, powstały z inicjatywy Porozumienia Polskie Gry. 

Sektor produkcji gier wideo jest bardzo zaawansowany technologicznie. W Polsce istnieje obecnie ponad 240 firm zajmujących się produkcją gier. O dofinansowanie mogą starać się przedsiębiorstwa albo konsorcja przedsiębiorstw, bądź konsorcjum złożone z przedsiębiorstw i jednostki naukowej (max 3 podmioty).

 

Kto może otrzymać dotację?

Mikro, małe, średnie i duże przedsiębiorstwa, prowadzące działalność na terytorium RP.
 

Wnioskodawcą może być przedsiębiorstwo, konsorcja przedsiębiorstw, konsorcja przedsiębiorstw i jednostek naukowych, w których liderem jest przedsiębiorstwo.
 

Projekt musi być realizowany poza woj. mazowieckim, co oznacza, że siedziba firmy może znajdować się na terenie woj. mazowieckiego.

 

Na co można przeznaczyć dofinansowanie

Konkurs Game INN jest szczególnie chętnie wykorzystywane przez przedsiębiorstwa duże oraz MŚP do finansowania projektów rozwojowych.

Wynagrodzenie

Kosztem projektu mogą być wynagrodzenia tzw. brutto brutto pracowników zatrudnionych na umowę o pracę a także wynagrodzenia osób zatrudnionych na umowę o dzieło, zlecenie czy B2B.

Ryczałt 25%

W związku z realizacją projektu przedsiębiorca otrzymuje dodatkową bonifikatę w wysokości 25% wartości projektu. Warto zauważyć, że przedsiębiorca nie musi opisywać i przedstawiać dokumentów księgowych potwierdzających poniesienie kosztów ryczatłu.

WNiP

Do kosztów projektu zaliczymy również wartości niematerialne i prawne w formie patentów, licencji, know-how oraz innych praw własności intelektualnej np. licencje na AutoCad lub inne profesjonalne oprogramowanie.

Podwykonawstwo

Do kosztów projektu zaliczymy również koszty podwykonawców którym zlecamy przeprowadzenie konkretnych zadań w projekcie.

Surowce i materiały

Dofinansowanie otrzymają wszelkie surowce i materiały niezbędne do badań

Grunty

Przedmiotem dofinansowania będzie również dzierżawa i wieczyste użytkowanie gruntów.

Amortyzacja 

Do kosztów projektu możemy wliczyć: amortyzację budynków,  a także amortyzacje aparatury naukowo-badawczej i innych urządzeń służących celom badawczym np. serwer, stacje robocze

Wynajem

Do kosztów projektu możemy wliczyć: wynajem powierzchni niezbędnej do realizacji projektu a także odpłatne korzystanie (wynajem / leasing) aparatury naukowo-badawczej i innych urządzeń służących celom badawczym np. Serwer.

 

Referencje

Czyny mówią więcej niż słowa. Poznaj historie sukcesu naszych klientów.

Firma InnovaTree wyróżnia się otwartym i elastycznym podejściem do klienta. Podjęte zobowiązania realizuje z dużym zaangażowaniem i co najważniejsze – z dużą skutecznością. Gorąco polecam i zachęcam do współpracy z InnovaTree

Dominik Piekarski
Prezes Zarządu

 

Termin naboru wniosków

PO IR 1.2 

Game INN

Start:

16.12.2019

Zakończenie:

17.04.2020

 

Dlaczego warto z nami współpracować?

Byli eksperci NCBR, PARP, BGK, Komisji Europejskiej

Dział doradczy tworzą byli eksperci naukowo-gospodarczy takich instytucji jak: Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, Bank Gospodarstwa Krajowego, oraz Komisji Europejskiej

1,2 mld PLN
pozyskanych dotacji

Dla naszych klientów pozyskaliśmy 1,2  miliarda PLN bezzwrotnych dotacji.

Bezpłatna analiza możliwości pozyskania dotacji

Analizujemy aktualne potrzeby przedsiębiorstwa; potencjał firmy oraz czy planowany projekt wpisuje się w cele programów pomocowych i ma potencjał do jego kreacji pod kątem spełniania kryteriów oceny?

Jak możemy pomóc?

InnovaTree Sp. z o.o.

Al. Zwycięstwa 241/13

81-521 Gdynia

NIP 5833333780

 

Nasze biura:
Gdynia, Warszawa, Łódź, Wrocław.

Umów bezpłatną konsultację

Telefon

+48 530 918 074

 
 

Obsługujemy

200+

klientów B2B

20+

globalnych korporacji

15+

spółek giełdowych

70%

klientów powraca

Nasz punkt widzenia

Od imitacji do innowacji – rozwój przedsiębiorstw

21 lutego 2020

Zastanawiając się nad możliwością aplikowania o dotacje na prowadzenie prac B+R lub wdrażanie nowych rozwiązań, każdorazowo powinniśmy [...]

Dotacja – kiedy warto aplikować?

5 lutego 2020

Powiedzmy, że znamy już dostępne w najbliższym okresie rodzaje konkursów, rozróżniamy projekty inwestycyjne od badawczo-rozwojowych[...]

Agenda badawcza
w przedsiębiorstwie

29 listopada 2019

Agenda badawcza to długoletnia strategia rozwoju firmy w zakresie planowanych przez nią prac B+R i innowacji. Rzetelnie przygotowana, może stać się [...]

Specjalizujemy się we wspieraniu rozwoju firm poprzez innowacje, scanning technologiczny i dostęp do finansowania.

  • LinkedIn - Biały Krąg
  • Twitter - Biały Krąg
  • Facebook - Biały Krąg

Dotacje

Projekty badawczo-rozwojowe

Projekty inwestycyjne

Pozostałe dotacje

InnovaTree Sp. z o.o. All rights reserved.