Audyt projektu

Weryfikujemy projekty 

Czasami firma w trakcie realizacji projektu zaczyna mieć wątpliwości, czy wdrożone procesy, sposób realizacji procedur zakupowych lub sposób rozliczania wydatków są prawidłowe z punktu widzenia przepisów regulujących rozliczanie projektów współfinansowanych.

Niekiedy to wynik kontroli pojedynczego wniosku o płatność powoduje, że firma uświadamia sobie potencjalne ryzyka, jakie wiążą się z niewielkimi błędami czy nieścisłościami powstałymi w trakcie realizacji działań projektowych. W takich sytuacjach odpowiedzią na zaistniałe wątpliwości może być usługa kompleksowego przeglądu dokumentacji projektowej oraz, w konsekwencji, zaproponowanie działań naprawczych.

Kompleksowy przegląd dokumentacji projektowej

search.png

Weryfikacja dokumentacji

 

Weryfikujemy dokumenty finansowe i księgowe projektu. Weryfikacji podlegają także procedury zakupowe oraz wszystkie inne procedury i regulaminy, które powstały w wyniku realizacji projektu lub mają na niego wpływ.

direction.png

Rekomendujemy dalsze działania

Stworzymy raport będący pełnym podsumowaniem weryfikacji oraz przygotujemy plan działań naprawczych. Na życzenie klienta możemy udzielić asysty w trakcie wprowadzania koniecznych zmian w sposobie realizacji projektu oraz w trakcie prowadzenia działań naprawczych.

Pomagamy wprowadzać

zmiany w projektach

Przyczyny niepowodzeń w trakcie realizacji projektów mogą być różne – zmiana otoczenia rynkowego, ruchy konkurencji, czynnik ludzki, niewystarczająca wiedza na temat zasad realizacji i rozliczania czy też wprowadzenie niedopuszczalnych zmian w projekcie. Pomożemy Państwu w zarządzeniu projektem tak, aby z zachowaniem wymogów obowiązujących przepisów, dostosować jego kształt do aktualnych potrzeb firmy, bądź – w sytuacji gdy to jest niemożliwe – zminimalizować straty związane z niewywiązaniem się z wymogów konkursu, z którego otrzymano dofinansowanie. Nasza pomoc obejmuje:

NIE WIESZ JAK PRZYGOTOWAĆ WNIOSEK, KTÓRY OTRZYMA DOFINANSOWANIE?

Pobierz darmowy PDF i poznaj zasady skutecznego aplikowania o dotacje

2

1

3

Audyt

Przeprowadzamy audyt dotychczasowych działań w projekcie w celu kompleksowej oceny sytuacji. Identyfikujemy wszystkie istniejące nieprawidłowości oraz potencjalne ryzyka.

Plan

Ustalamy plan działań naprawczych, w tym pomagamy w organizacji spotkania mediacyjnego oraz wsparcie w trakcie jego trwania.

Działania naprawcze

Oferujemy wsparcie prawników wyspecjalizowanych w pomocy publicznej – w każdym momencie trwania ewentualnego postępowania administracyjnego.

Nasze doświadczenie

Zadowoleni klienci są podstawą każdego silnego biznesu,
a nasz nie jest wyjątkiem. Przeczytaj nasze referencje poniżej.

2.jpg

Promar PPH Sp. z o.o.

Producent posiadał potrzebę wprowadzenia znaczących zmian w posiadanej przez siebie linii technologicznej. Podstawą projektu stało się więc opracowanie eksperymentalnych modułów, które umożliwiły modernizację parku technologicznego.

Dofinansowania, które mogą Cię zainteresować

gear.png

Dotacje na projekty
badawczo-rozwojowe

Na wsparciem mogą liczyć projekty, których przedmiotem jest podejmowanie wyzwań i zagadnień technologicznych, ukierunkowanych na opracowanie nowych produktów lub procesów. 

conveyor.png

Dotacje na projekty
inwestycyjne

Przedsiębiorcy mogą ubiegać się o dofinansowanie na zakup maszyn oraz rozbudowę zakładu produkcyjnego w oparciu o tzw. wdrożenie wyników prac B+R.

pin.png

Pozostałe dotacje

Przedsiębiorcy o statusie MŚP mogą ubiegać się o dofinansowanie na promocje marki na rynkach zagranicznych lub zakup usług badawczych.

Jak możemy pomóc?

cmyk_pion-png_edited.png

InnovaTree Sp. z o.o.

Al. Zwycięstwa 241/13

81-521 Gdynia

NIP 5833333780

 

Nasze biura:
Gdynia, Warszawa, Łódź, Wrocław.

Szymon_Talbierz-koło.png

Umów bezpłatną konsultację

phone.png

Telefon

+48 530 918 074

Obsługujemy

suitcase.png

200+

klientów B2B

global.png

20+

globalnych korporacji

line-chart.png

15+

spółek giełdowych

trophy.png

70%

klientów powraca

Klient-9_edited.png
Promar_edited.png
ALPLA_edited.png
chemirol_edited_edited.png